012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Як у Нововолинську відзначатимуть День Гідності та Свободи

Як у Нововолинську відзначатимуть День Гідності та Свободи

Створено: Середа, 15 листопада 2017, 12:35

IMG 20171115 100452

Починаючи 2014 року, щорічно в Україні 21 листопада відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка відзначається День Гідності та Свободи. Цей день – історично важливий для України. Це день гідності, свободи, надії, свято вільних українців.

Програму заходів щодо відзначення в місті знакової дати обговорили сьогодні, 15 листопада 2017 року, під час робочої наради, яку провів перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський. У засіданні взяли участь керівники окремих управлінь та відділів міськвиконкому й служб міста, які задіяні до підготовки заходів. Керівники профільних підрозділів міськвиконкому поінформували про розроблені плани заходів, висловили свої пропозиції.

З нагоди Дня Гідності та Свободи 21 листопада о 15.00 год. в міському палаці культури пройде тематичний захід під назвою «Записані в серці Вкраїни». Цього дня покладуть квіти до фотостели Небесної Сотні та до меморіальної стели загиблих  Героїв   антитерористичної операції.

На нараді наголошувалося на проведенні комплексу інших заходів інформаційно-просвітницького та національно-патріотичного спрямування у бібліотеках та в навчальних закладах  міста.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю міськвиконкому.