012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинські рятувальники навчали громадян правил безпеки у побуті

Нововолинські рятувальники навчали громадян правил безпеки у побуті

Створено: Четвер, 09 листопада 2017, 15:32

3 copy copy copy copy copy

9 листопада працівники 5-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Нововолинська провели профілактичний рейд щодо недопущення виникнення пожеж у житловому фонді міста.

Під час бесід рятувальники акцентували увагу мешканців приватного житлового фонду на тому, що слід дотримуватися всіх правил безпечної поведінки, не залишати дітей без нагляду, постійно перевіряти справність опалювальних печей та електроприладів.

Особливу увагу було приділено одиноким людям похилого віку, багатодітним сім’ям, а також соціально-незахищеним верствам населення.

На завершення інструктажів працівники ДСНС вручили громадянам листівки з переліком рекомендацій з питань безпечної життєдіяльності.

Джерело:http://volyn.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/7060.html