012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА У міському фестивалі "Козацький гарт" визначилися найсильніші

У міському фестивалі "Козацький гарт" визначилися найсильніші

Створено: Понеділок, 06 листопада 2017, 17:11

Із метою активізації позакласної та позашкільної роботи, формування інтересу в учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом нещодавно у Нововолинську проходив міський Фестиваль школярів  України «Козацький гарт – 2018».У заході  взяли участь  108 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Школярі змагалися у естафетах «Стрибки з місця у довжину», «Човниковий» біг», «Стрибки через скакалку», «Перетягування канату», а також учасники демонстрували свої знання у Конкурсі знавців історії.

У вирі спортивної боротьби переконливу перемогу виборола команда учнів ЗОШ №5, другу сходинку посіла команда ЗОШ №2, на третьому місці - команда ЗОШ №3. Переможці та призери нагороджені   грамотами управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

За інформацією Нововолинський методичний кабінет.