На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Про стан забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення до будівель і приміщень закладів та установ соціального захисту населення м. Нововолинська

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Про стан забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення до будівель і приміщень закладів та установ соціального захисту населення м. Нововолинська

Створено: Понеділок, 06 листопада 2017, 13:31
Перегляди: 555
Поділитися

 Центральний вхід у виконавчий комітет Нововолинської міської ради

Розпорядженням міського голови від 14 грудня 2015року №81-р затверджений новий склад комітету доступності.  У  2017 році було проведено два засідання комітету доступності, на яких  заслуховували  керівників всіх структурних управлінь, відділів виконкому  про проведену роботу щодо сприятливих умов життєдіяльності для людей з обмеженими фізичними можливостями та щодо виконання Протокольного доручення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

         Міська рада облаштована з центрального та запасного входу пандусом з поручнями. Зроблено похилі з’їзди, прилегла територія до будівлі облаштована двома паркувальними  місцями із наземними покажчиками, для комфортного пересування маломобільних груп населення. В середині будівлі встановлено кнопку виклику спеціалістів, ЦНАП облаштований засобами доступності для МГН.

     Орендоване приміщення,  де знаходиться управлінні праці та соціального захисту населення, територіальний центр по обслуговуванню одиноких, непрацездатних громадян, облаштоване пандусом та поручнями,які відповідають технічним вимогам. В середині будівлі встановлена кнопка –виклику спеціалістів управління, що знаходяться на ІІІ поверсі, нумерація кабінетів нанесена рельєфно-цифровим шрифтом Брайля та нанесено  контрастні лінії на сходах для осіб із інвалідністю по зору, враховано вимоги доступності санітарних кімнат та можливість пересуватись по коридору. 

       Відділення стаціонарного догляду для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), яке знаходиться у смтБлагодатне, облаштованоз центрального входу пандусом та поручнями.

     З метою безперешкодного доступу маломобільних груп населення приміщення Нововолинсько-Іваничівського об’єднаного управління Пенсійного фонду за адресами: смт. Іваничі, вул. Колгоспна, 24А, та м. Нововолинськ, б-р Шевченка,7, облаштовані пандусами, в тому числі із встановленням поручня, також використовуються кнопки виклику спеціаліста. В управлінні до дверей кабінетів, де проводиться прийом громадян за принципом «єдиного вікна», проведено розмітку жовтою лінією, вхідні двері забезпечують безпроблемний прохід людям з ураженнями опорно-рухового апарату та проїзд інвалідним візком.  Крім цього, біля вхідних дверей управління та кабінетів, де проводиться прийом громадян, розміщено таблички із тактильною інформацією (із шрифтом Брайля). Також діє робоча група з питань доступності адмінприміщення управління для маломобільних груп населення, в складі якої перебуває працівник сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іваничівської райдержадміністрації.    

Управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому.                         

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet