На сайті один гість та відсутні користувачі

012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинці вишивали карту України

Нововолинці вишивали карту України

Створено: Неділя, 29 жовтня 2017, 16:11

картаа

Нововолинці долучилися до всеукраїнської акції єднання «Україна моя вишивана». Святкова атмосфера панувала 27 жовтня у фойє міського Палацу культури, прикрашеному вишиваними рушниками.  Тут розгорнули велику карту України,  яка мандрує  різними областями нашої держави.

Координатором  акції у нашому місті стала начальник управління соціального захисту міськвиконкому, відома у Нововолинську  майстриня вишивки Наталія Волчанюк .

Учасників  дійства  привітав перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський, який відзначив, що кожен покладений на полотно хрестик – це вклад у справу єдності України.

Благословив  патріотичну акцію декан Нововолинського деканату, митрофорний протоієрей Стефан Фульмес .

Изображение 068 copy copy copy

Десятки нововолинянок  залишили на карті вишитий власноруч хрестик,  вкладаючи у цю справу любов та частинку своєї душі.

Згодом  естафету  передадуть на Житомирщину.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.