012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську відзначили 73-ю річницю визволення України від фашистських загарбників

Створено: П'ятниця, 27 жовтня 2017, 21:57

Изображение 012 copy

Завтра, 28 жовтня 2017 року, виповнюється 73 роки, відколи Україна була звільнена від фашистських загарбників.У переддень цієї дати  у Нововолинську вшанували пам'ять полеглих визволителів рідної землі, а також подякували ветеранам, котрі були свідками цих подій.  Представники міської влади, Нововолинського об’єднаного районного військового  комісаріату, ветерани, молодь спочатку зібралися біля   меморіальної стели  бійців, загиблих у зоні АТО,  поклали квіти до портретів Героїв.

Учасник бойових дій Василь Бусловський закликав  молоде покоління  берегти Україну, захищати її від ворога. А вихованка Нововолинського електромеханічного коледжу запевнила, що молодь з честю справиться з усіма  випробуваннями і вони, молоді, готові взяти на себе відповідальність за майбутнє України.

Изображение 008

Изображение 011 copy copy copy copy

Цього дня поклали квіти до пам’ятних знаків захисникам другого укріпрайону та «Геро-захиснику– слава!».

Потому ветеранів запросили до центральної міської бібліотеки, де працівники книгозбірні підготували для них історичну годину «Тільки пам'ять не сивіє».  Екскурс у минуле, спомини ветеранів  та слова вдячності їм за мужність та відвагу,непохитні кроки вперед до перемоги - дня, який став початком нового життя для майбутніх поколінь.

-Ви, воїни-визволителі, є зразком життєвої стійкості, сили духу і любові до рідної землі,- наголосила, звертаючись до ветеранів, керуюча справми міськвиконкому Вікторія Магдисюк. -Нехай спомин про жовтневі події 1944 року об’єднує усіх нас і весь український народ та вселяє надію, що все в Україні буде добре.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.