012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Рівних доріг та щасливого повернення додому побажали автомобілістам

Рівних доріг та щасливого повернення додому побажали автомобілістам

Створено: П'ятниця, 27 жовтня 2017, 10:35

Щороку  в останню неділю жовтня в Україні відзначають День автомобіліста і дорожника. З нагоди свята перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський привітав водіїв комунальних служб міста. Андрій Миронович зазначив, що  професія автомобіліста дуже напружена й відповідальна, й, водночас,- це почесна праця, що вимагає високого професіоналізму, фізичної та емоційної самовіддачі.

-Нехай дорога для вас завжди буде рівною. А кожен день, проведений за кермом, приносить вам задоволення, - сказав Андрій Сторонський. Він побажав водіям успіху та безаварійної роботи, а після щоденних буднів – щасливого повернення додому. Андрій Миронович вручив шістьом працівникам комунальних служб подяки міського голови та сувеніри. З нагоди свята також відзначили водіїв  маршрутних таксі.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.