На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Шлях до успіху

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Шлях до успіху

Створено: П'ятниця, 27 жовтня 2017, 09:39
Перегляди: 269
Поділитися

   IMG 6201

    Днями у Нововолинському Центрі розвитку підприємництва  відбулася зустріч із учнями Державного навчального закладу «Нововолинський ЦПТО».  Захід реалізовано в рамках діяльності Центру кар’єри та реалізації профорієнтаційного  квесту «Зроби себе сам або Твій шлях до успіху».

 

      Під час зустрічі спеціалісти центру зайнятості ознайомили присутніх з новими підходами та формами роботи центрів зайнятості зокрема, функціонування електронних сервісів, створення та використання відео резюме, проведення скайп співбесід претендентів з представниками підприємств. 

      Учнів інформували  про  вільні робочі місця, ознайомили з паспортами ринкоутворюючих підприємств міста. Присутні з цікавістю вивчали інформаційні матеріали та здійснювали пошук вакансій за допомогою тач-скіну.

      Спільно з випускниками навчального закладу спеціалісти центру зайнятості обговорили результати маркетингового дослідження «Знайди «свого» роботодавця». Виконуючи завдання молодь зрозуміла, що процес працевлаштування нелегка справа. 

           З метою поінформованості молодих спеціалістів щодо здобуття знань, необхідних для створення та відкриття власної справи надано інформацію про особливості діяльності Центру розвитку підприємництва.  Учасників заходу ознайомили  з основними завданнями Центру розвитку підприємництва, можливістю отримання індивідуальних та групових консультацій у сфері  бізнесу, проходження психологічного тестування, участь у тренінгах, ділових іграх з метою виявлення та розвитку здібностей до підприємницької діяльності.

        Сподіваємося, що отримані знання сприятимуть побудові ефективної стратегії працевлаштування.

За інформацією Нововолинського центру зайнятості.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet