012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Виконання бюджету міста за 9 місяців 2017 року забезпечено на 103 відсотка

Виконання бюджету міста за 9 місяців 2017 року забезпечено на 103 відсотка

Створено: Четвер, 19 жовтня 2017, 13:05

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Нововолинської міської ради, на розгляд якого було внесено більше 20 питань.Першим заслухали інформацію начальника фінансового управління Галини Бурочук про підсумки виконання бюджету міста за 9 місяців 2017 року. Вона повідомила, що за цей період обсяг бюджету міста склав 357936,7 тис. гривень (по загальному фонду – 337154,1 тис. гривень, по спеціальному фонду – 20782,6 тис. гривень), що на 79580,7 тис. гривень більше, ніж у відповідному періоді 2016 року.
   Щодо моніторингу виконання місцевих бюджетів, то серед міст Волині Нововолинськ на третьому місці до річних призначень, до помісячного розпису - на першому, а по динаміці надходжень-на другому.
     Як підкреслила Галина Бурочук, своєчасно проводилась виплата заробітної плати працівникам бюджетної сфери, здійснювалися розрахунки за енергоносії, що споживались бюджетними установами, та інші виплати соціального характеру.
      На фінансування галузей соціально-культурної сфери та соціального захисту населення спрямовано кошти в сумі 297232,1 тис. гривень, або 77,1 відсотка до затверджених річних бюджетних призначень, що на 95900,8 тис. гривень більше, ніж за відповідний період минулого року.
      У загальних видатках бюджету видатки на фінансування установ та закладів освіти склали 26,4 відсотка, охорону здоров’я – 13,1 відсотка, соціальний захист та соціальне забезпечення - 49,6 відсотків, ЖКГ – 2,6 відсотка, культури і мистецтва - 2,0 відсотка .
        На виконання програм соціального захисту населення спрямовано 156379,0 тис. гривень субвенцій з державного бюджету, а саме: забезпечено виплату державних соціальних допомог сім’ям з дітьми, передбачених Законами України в сумі 50122,6 тис. гривень; на оплату наданих пільг і субсидій населенню за спожиті енергоносії, отримані житлово-комунальні послуги та інші послуги скеровано 106256,4 тис.гривень.
    На розвиток комунального господарства з благоустрою міста і селища спрямовано 7992,8 тис. гривень, що на 2285,9 тис. гривень більше, ніж за відповідний період минулого року. Проведено ремонт доріг на 5016,5 тис. гривень, що на 106,3 тис. гривень більше, ніж у минулому році.
        Підсумовуючи обговорення цього питання, міський голова Віктор Сапожніков як позитив відзначив, що завдяки перевиконанню бюджету міста є можливість збільшити фінансування на розвиток міського господарства за усіма напрямками. Для прикладу, уже ведуться роботи з поновлення штучного покриття на спортивному майданчику за стадіоном СОКу «Шахтар». Керівник міста подякував усім службам, які причетні до наповнення бюджету міста. Разом з тим, зауважив, що перевиконання може бути більшим. Є резерви, над якими треба працювати. Віктор Сапожніков закликав розпорядників бюджетних коштів економно витрачати гроші, а також не зволікати з їх освоєнням. Міський голова нагадав, що у грудні розглядатиметься проект бюджету на наступний рік. Тож необхідно підготувати відповідні кошториси.
     -Все, що зробимо – на користь громади, головне, щоб був результат, - резюмував міський очільник.

Відділ з питань внутрішньої політики,взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.