На сайті 33 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Торгівля людьми: це може трапитися з кожним

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Торгівля людьми: це може трапитися з кожним

Створено: Середа, 18 жовтня 2017, 14:22
Перегляди: 257
Поділитися

IMG 6151

На початку ХХІ століття предметом торгівлі знову, як і в далекі часи, стали люди.  Розташування нашого міста поблизу кордону з європейськими країнами, збільшує ризик нововолинців потрапити у тенета торгівців  живим товаром. З метою запобігання цьому  17 жовтня Нововолинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з міським центром  зайнятості провів інформаційний семінар «Запобігання торгівлі людьми, нелегальній трудовій міграції та експлуатації дитячої праці» серед пошукачів роботи.

Присутнім розповіли, що за оцінками Міжнародного центру ООН із запобігання злочинності, проблема транснаціональної злочинності, пов’язаної з торгівлею людьми, має глобальний характер (її грошовий обіг становить 8-10 мільярдів доларів на рік) і стоїть на третьому місці після незаконної торгівлі зброєю та наркотиками. Торгівці людьми використовують відпрацьовані схеми вербування, пропонуючи своїм майбутнім жертвам привабливі можливості працевлаштування за кордоном. У багатьох випадках про фальшиву природу таких домовленостей людина дізнається лише після того, як опиняється у країні призначення, коли в неї відібрали паспорт і силують працювати на «патрона».

      Учасників ознайомили із правилами офіційного пошуку роботи, поінформовали про організації та установи, куди можна звернутися, потрапивши у сучасне рабство, розданли 20 інформаційних буклетів із корисним тематичним змістом.

Центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet