На сайті один гість та відсутні користувачі

012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Хресний хід відбувся у Нововолинську

Хресний хід відбувся у Нововолинську

Створено: Субота, 14 жовтня 2017, 18:16

14 жовтня 2017 року  Нововолинська Свято-Покровська церква  відзначає своє 25-річчя. Стільки ж років  сьогодні минає  з часу утворення Нововолинського Братства вояків ОУН-УПА. У святковій літургії, що відбулося зранку у храмі, взяв участь перший заступник Нововолинського міського голови,секретар ради Андрій Сторонський.

В обідню пору духовенство на чолі з  Єпископом Володимир-Волинським і Турійским  Матфеєм, деканом Нововолинського деканату мирофорним протоієреєм Степаном Фульмесом та віряни рушили ходою до Символічної могили борцям за волю України.

Серед учасників – представники міської влади – перший заступник міського голови,секретар ради Андрій Сторонський та заступник міського голови Володимир Рожелюк. Колона зупинилася біля меморіальної стели «Слава Україні! Героям – слава». Там відбулася панахида за полеглими бійцями.

IMG 3647Присутні вклонилися   пам’яті Героїв. Потому Символічна хода продовжилася до могили борцям за волю України, де духовенство відслужило панахиду за загиблими воїнами Української Повстанської Армії.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.