012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Міський бюджет за 9 місяців перевиконано. Кошти спрямували на розвиток бюджетних і комунальних сфер міста

Створено: Четвер, 12 жовтня 2017, 14:10

Сьогодні міська рада прийняла рішення майже із 40 питань. Найперше депутати розглянули звернення представників шахтарських колективів стосовно виплати заборгованої заробітної плати і розвитку вугільної галузі краю. Також вони просили підтримати їхні пропозиції до нового Трудового кодексу України. Обранці громади одноголосно у своєму рішенні шахтарські вимоги підтримали, але також наголосили у ньому, що їх повинні підтримати сільські ради Поромівської і Литовезької об’єднаних територіальних громад. Звернення буде направлене у Кабмін, голові ВР, Міністерству енергетики та паливної промисловості, головам Волинських ОДА і облради.

Начальник фінансового управління Галина Бурочук повідомила, що при внесенні змін до загального фонду міського бюджету за наслідками його виконання у січні-вересні поточного року враховується фактичний обсяг додаткових фінансових ресурсів у сумі  2648,8 тис. гривень.

Управлінню освіти міськвиконкому передбачено додаткові асигнування в сумі 1227,5 тис. гривень, в тому числі   по загальному фонду 704,0 тис. гривень.     Збільшуються також бюджетні призначення центральній міській лікарні в сумі 599,8 тис. гривень.

По управлінню праці та соціального захисту населення направляються кошти в сумі 10,0 тис. гривень на виконання заходів Цільової програми соціального захисту населення в частині відшкодування пільг на оплату житлово-комунальних послуг сім’ям загиблих в зоні АТО, а по  відділу культури збільшено  бюджетні призначення в сумі 375,0 тис. гривень для міського Палацу культури.

По відділу будівництва, комунального господарства і газифікації депутати дали згоду на  збільшення обсягів  видатків в сумі 1646,0 тис. гривень: з них по загальномуфонду в сумі 748,9 тис. гривень (по благоустрою міста  80,0 тис. гривень; поточний та ямковий ремонт доріг  710,0 тис. гривень); по спеціальному фонду бюджету розвитку в сумі 897,1 тис. гривень (на реконструкцію інженерних вводів теплопостачання багатоквартирних житлових будинків – 420,0 тис. гривень.

У цілому  видаткова частина  міського бюджету збільшується на 58097,8 тис. гривень, в тому числі загального фонду - на 54187,7 тис. гривень,    спеціального фонду бюджет  розвитку –  на 3910,1 тис. гривень.

Дискусійними виявилося питання по орендній платі, але її вирішили не зменшувати. Обранці громади також зійшлись на думці доручити  депутатській комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, законності, діяльності ЗМІ, правопорядку та протидії корупції  досконало вивчити питання   стосовно присвоєння  звання «Почесний громадянин міста» загиблимучасникам АТО і після цього повернутися до його розгляду.

Ігор ЛІСОВИЙ.