Про місто НОВИНИ МІСТА Перерахунки пенсій з 1 жовтня буде проведено!

Перерахунки пенсій з 1 жовтня буде проведено!

Створено: Середа, 04 жовтня 2017, 15:36

пенсііііі-300x200

03 жовтня Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Зокрема передбачається проведення осучаснення пенсій шляхом перерахунку пенсійних виплат з 1 жовтня 2017 року з використанням єдиного показника середньої зарплати, який використовується для призначення пенсії в 2017 році в сумі.

Хочу наголосити, що перерахунки пенсій здійснюватимуться автоматично, тому немає необхідності пенсіонерам особисто звертатись до управління із заявою щодо проведення перерахунку пенсійних виплат.

Інформацію про результати жовтневих перерахунків пенсій громадяни можуть отримати через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, звернувшись до громадської приймальні Нововолинсько-Іваничівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за адресою м.Нововолинськ б-р Шевченка, 7 або зателефонувавши на «гарячу телефонну лінію» за тел. 32170.

Прийняття пенсійної реформи передбачає не лише підвищення пенсій, але й проведення цілого комплексу змін у системі пенсійного забезпечення, що забезпечить проведення постійного та безпосереднього процесу осучаснення пенсій.

Начальник Нововолинсько-Іваничівського

об’єднаного управління Пенсійного фонду

України  Волинської області                                                 Тетяна Кошлата