012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинці вибороли третє місце

Нововолинці вибороли третє місце

Створено: Понеділок, 19 травня 2014, 16:09

Вихованці Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості взяли участь у заключному концерті кращих колективів художньої самодіяльності загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів області, який відбувся 17 травня у місті Луцьку.

Нововолинський заклад гідно представив зразковий ансамбль народного танцю «Щасливе дитинство» під керівництвом Ілони Грицевич. Юні артисти майстерно виконали «Польку – грайку».
Викладачі Таранович В.С. та Савчук Л.А. провели майстер-клас з декоративно-прикладного мистецтва.
За підсумками роботи навчально-виховних закладів з художньо-естетичного виховання учнівської молоді Нововолинське управління освіти відзначили грамотою освіти і науки Волинської обласної держадміністрації. Нагороду отримав начальник Нововолинського управління освіти Остапюк М.П.