012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Віктор Сапожніков провів прийом громадян з особистих питань

Віктор Сапожніков провів прийом громадян з особистих питань

Створено: Понеділок, 02 жовтня 2017, 17:00

прийоп

18 громадян  прийшли сьогодні, 2 жовтня 2017 року, на прийом  до  міського голови з особистих питань. Частина звернень стосувалася надання субсидії на житлово-комунальні послуги.

Учасник антитерористичної операції звернувся з питанням щодо покращення житлових  умов. Керівник кімнати школяра, що на шахтарському мікрорайоні, просила посприяти у встановленні теплового лічильника.

Серед звернень були й колективні. Мешканці вул. Гастелло, 6 звернулися до очільника міста з проханням  про встановлення дитячого майданчика.  Вислухавши заявників, Віктор Сапожніков пообіцяв допомогти коштами на умовах співфінансування,   питання про їх виділення  буде враховано під час формування міського бюджету на 2018 рік.

На окремі звернення громадянам було надано роз’яснення під час прийому,  інші скеровано відповідним службам для оперативного їх вирішення.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМі та зв"язків з громадськістю

міськвиконкому.