На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Показники квартирних лічильників холодної, гарячої води і теплової енергії потрібно передавати щомісяця

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Показники квартирних лічильників холодної, гарячої води і теплової енергії потрібно передавати щомісяця

Створено: Понеділок, 02 жовтня 2017, 14:20
Перегляди: 258
Поділитися

 

 

736781

    Постановою Кабінету Міністрів України №633 від 18.08.2017 внесено зміни до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та Типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою КМУ від 21 липня 2005 року №630.

       Рішення Уряду спрямоване на  врегулювання питання нарахування споживачам плати за послуги водо-, теплопостачання у разі встановлення будинкових засобів обліку води та теплової енергії у багатоквартирному будинку, де окремі або всі квартири обладнані квартирними засобами обліку, та невчасної передачі частиною споживачів показань квартирних засобів обліку надавачам послуг.

      Так, передбачено, щоспоживачі, які не зняли та не передали показання квартирних лічильників виконавцю послуги,оплачуватимуть надані послугизгідно з показаннями будинкових засобів обліку.

    Додатково уточнено, що плата за послуги нараховуватиметься згідно із показаннями будинкового засобу обліку, а в разі його відсутності (несправності) - за нормативами (нормами) споживання в таких випадках:

- у разі відсутності засобів обліку, встановлених у квартирі (будинку садибного типу);

- у разі несправності квартирних засобів обліку, що не підлягає усуненню, з моменту її виявлення;

- у разі відсутності у виконавця показань квартирних засобів обліку за розрахунковий період.

        При цьому передбачається право виконавця здійснювати перевірку показань квартирних лічильників у порядку, визначеному законом і договором.

      Також Урядом врегульовано питання  оплати послуги з централізованого опалення місць загального користування будинку споживачами, квартири яких обладнані засобами обліку теплової енергії. Такі споживачі оплачуватимуть дані послуги відповідно до методики, яку визначить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

 

Відділ будівництва, комунального

господарства і газифікації міськвиконкому.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet