На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА У центрі зайнятості відбулося бліц – навчання для роботодавців

president1    kabmin1    verhovna-rada1

У центрі зайнятості відбулося бліц – навчання для роботодавців

Створено: П'ятниця, 29 вересня 2017, 16:00
Перегляди: 244
Поділитися

20170922 140234

У рамках роботи Центру розвитку підприємництва у Нововолинському міському центрі зайнятості днями відбулося бліц-навчання для роботодавців.

У заході  взяли участь представники 23 роботодавців міста, працівники центру зайнятості, головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів та представники Нововолинського відділення виконавчої дирекції ФССУ у Волинській області.

Розпочала бліц-навчання заступник директора Нововолинського МЦЗ Ірина Олійник, яка розповіла про мету зустрічі, ознайомила зі складом учасників та порядком проведення, також презентувала послуги служби зайнятості для роботодавців. Ознайомила з новими послугами служби зайнятості: відеорезюме, скайп-співбесіда, електронна реєстрація в центрі зайнятості.

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Олена Полозкова розповіла, що 2017 рік позначився законодавчими змінами. До переліку органів, уповноважених контролювати сферу праці, додано виконавчі органи міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, а за недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні доведеться сплатити штраф у розмірі трьох мінімальних зарплат (МЗП), а перешкоджання перевірці, що стосується виявлення «неоформлених» працівників чи фіктивного запровадження неповного робочого часу, потягне за собою штраф у 100 МЗП. Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295, запроваджено нові підходи у відносинах держави та бізнесу, згідно з якими головними пріоритетами інспекторів праці визначені профілактична робота та консультування роботодавців. Запроваджується також можливість проведення, за бажанням роботодавця, аналізу стану  дотримання законодавства  про працю  та надання рекомендацій  щодо його застосування

Керівник Нововолинського відділення виконавчої дирекції ФССУ у Волинській області Людмила Якименко повідомила про об’єднання фондів, функції, які буде виконувати новостворена установа, місцезнаходження.

Підняті теми під час проведення бліц-навчання порушили активну дискусію між співрозмовниками, вони обмінялись думками, а також дійшли згоди, що проведення таких бліц-навчань корисне та необхідне в подальшому для попередження порушень у сфері законодавства про працю та зайнятість.

Ірина Коритко, начальник відділу взаємодії

з роботодавцями                          

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet