Про місто НОВИНИ МІСТА До уваги дітей та батьків, сім’ї яких користуються житловими субсидіями

До уваги дітей та батьків, сім’ї яких користуються житловими субсидіями

Створено: Четвер, 28 вересня 2017, 11:48

foto-2

В Україні створено Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій на базі Державного підприємства «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України».

Фахівцями цього центру перевірено реквізити персональних даних всіх отримувачів житлових субсидій. Після чого, домогосподарствам, у складі яких є зареєстровані особи, персональні дані яких не відповідають вимогам законодавства,  розрахунок субсидії на опалювальний сезон 2017-2018 року заблоковано. У тому числі всім домогосподарствам, у складі яких є діти віком від 14 років.

Частиною 2 статті 21 Закону України «Про єдиний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», чітко передбачено, що кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.

На підставі вимог діючого законодавства, всім користувачам житлової субсидії, у складі яких є діти, які досягли 14 років, необхідно донести паспортні дані та ідентифікаційний код до 20 жовтня 2017 року у  кабінет № 110 або 102 відділу соціальних допомог та компенсацій за адресою: бульвар  Шевченка, 7  (телефони для довідок:  3 25 49, 3 01 07).

У разі відсутності таких даних, призначення житлової субсидії буде надалі заблоковано, що унеможливить розрахунок субсидії таким домогосподарствам, починаючи з жовтня 2017 року.

Просимо донести цю інформацію до батьків для вчасного отримання документу, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України для дітей віком від 14 років.

Управління праці та соціального захисту

населення Нововолинського міськвиконкому