На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Зустріч в Центрі кар’єри

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Зустріч в Центрі кар’єри

Створено: Четвер, 28 вересня 2017, 10:15
Перегляди: 292
Поділитися

IMG 6015 1

У рамках роботи Центру професійної кар’єри 27 вересня 2017 року у Нововолинському ВПУ відбулась тематична зустріч  з випускною  групою «офіціант, бармен» та роботодавцями міста. В заході взяли участь директор Іваничівського РЦЗ Гарік Татоян та підприємець Іван Пасічник з смт.Іваничі.

Директор Нововолинського міського центру зайнятості Ігор Кантор представив потенційних роботодавців учням та наголосив, що проведення таких заходів сприятиме створенню умов для ефективного працевлаштування та розвитку професійної кар’єри молодих фахівців. Звернув увагу на нові форми роботи служби зайнятості  - створення відеорезюме, проведення скайп-співбесіди з роботодавцем.

Учні дізналися про можливості працевлаштування за професією «офіціант, бармен» у місті Нововолинську, та мали змогу безпосередньо поспілкуватися з представниками роботодавців.

Підприємець Ольга Ковальчук (кафе «Вест»),  адміністратор готельно-розважального комплексу «Три бобри» Олена Дроздович                                                                               та   Іван Пасічник – власник пекарні та кафе в смт.Іваничі,  дуже цікаво розповіли історію створення, інформували про актуальні вакансії та надали змістовні відповіді на запитання.

Учні мали можливість обговорити умови проходження виробничої практики та працевлаштування на постійну роботу після закінчення навчання.

Проведена зустріч продемонструвала широку зацікавленість як роботодавців так і  учнів у спілкуванні. 

Начальник відділу активної

підтримки безробітних                                               Ірина Лимар

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet