На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА "Ярмарок кар"єри" відбувся у Нововолинському вищому професійному училищі

president1    kabmin1    verhovna-rada1

"Ярмарок кар"єри" відбувся у Нововолинському вищому професійному училищі

Створено: П'ятниця, 22 вересня 2017, 10:33
Перегляди: 225
Поділитися

     IMG 5864

     Днями у приміщені Нововолинського вищого професійного училища за сприяння Нововолинського міського центру зайнятості відбувся «Ярмарок кар’єри». Захід організовано в рамках діяльності Центру професійної кар’єри, який функціонує у навчальному закладі з кінця травня 2017 року.

     «Ярмарок кар’єри»- це реальні перші кроки випускників на шляху майбутнього працевлаштування, так як основна мета заходу – інформувати про ПОУ, сприяння знайомству молодих спеціалістів з потенційними роботодавцями міста і як результат працевлаштування.

  Захід розпочала заступник директора Нововолинського міського центру зайнятості, Ірина Олійник,  яка зазначила, що самостійний пошук роботи – нелегка справа,  тому одним із важливих завданнь державної служби зайнятості є допомога молодим спеціалістам  в організації кар’єрного зростання, формування активної позиції на ринку праці та успішне працевлаштування випускників навчальних закладів.

IMG 5878

       На зустріч з майбутніми випускниками групи «Слюсар з ремонту автомобілів» були запрошені керівники СТО «Формула» Бадзюнь Богдан Миколайович та керівник ТЗОВ «Укральфасервіс» Венгловський Василь Вікторович. Роботодавці  розповіли учням про власні історії успіху з моменту започаткування підприємств, інформували про потребу в кадрах, умови роботи, оплату праці та можливості подальшого навчання за обраною професією. Основну увагу молодих спеціалістів звернули на вимоги до кандидатів серед яких визначили  наявність професійних  навичок та бажання працювати.

    Зустріч відбулась у формі конструктивного діалогу, пропозиціями щодо подальшої співпраці.

 

Оксана Самолюк , провідний фахівець з профорієнтації

відділу активної підтримки безробітних.                                       

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet