На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Якість води у Нововолинську хочуть наблизити до європейських стандартів

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Якість води у Нововолинську хочуть наблизити до європейських стандартів

Створено: Четвер, 21 вересня 2017, 16:52
Перегляди: 455
Поділитися

                                DSCN0956

Ще у лютому Нововолинська міська рада дала дозвіл на дольову участь  у реконструкції міської водопровідно-каналізаційної системи, а саме підтримала участь підприємства «Нововолинськводоканал» у спільному з Світовим банком реконструкції та розвитку «Другому проекті розвитку міської інфраструктури» шляхом залучення субкредиту. Від цієї фінансової інституції Нововолинськ має отримати шість мільйонів доларів на покращення стану міських водогінних мереж.

Сьогодні, 21 вересня 2017 року, до нашого міста прибули представники, які задіяні у реалізації цього проекту, для розробки угоди і тендерної документації. У кабінеті директора «Нововолинськводоканал» Володимира Озімчука  вони дали прес-конференцію.

Представник міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунальних послуг України Віктор Дорошенко,  який є керівником центральної групи управління проектом, висловив вдячність керівництву міста та «Нововолинськводоканалу», депутатам Нововолинської міської ради за ініціативу. Він зауважив, що це вже другий етап реалізації подібних проектів, у якому, на відміну від попереднього, де, в основному, були задіяні великі міста, беруть участь і менші, такі як Чугуїв, Коломия, Нововолинськ. Віктор Дорошенко висловив впевненість, що згідно з проектом весь обсяг робіт планується виконати  до 2020 року. Заступник директора з розвитку бізнесу  французької фірми «Еgis Україна», яка виграла тендер, Тарас Мазяр,  зазначив, що розробка документації займе кілька місяців. Впровадження цього проекту дасть можливість мати в місті чисту воду, замінити водопровідні труби, ввести в дію дві станції знезалізнення, наблизити якість води до європейських стандартів.

Заступник міського голови Володимир Рожелюк  наголосив, що   намагатимуться  пришвидшити процес проходження тендерів, а трудовий колектив підприємства «Нововолинськводоканал» має досвід з виконання технічних робіт.

Тож є сподівання, що через 2-3 роки нарікань нововолинців на   пориви водогінної мережі  стане значно менше  і мешканці міста питимуть чисту якісну воду.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet