На сайті 124 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Відбулися громадські слухання з розгляду містобудівної документації

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Відбулися громадські слухання з розгляду містобудівної документації

Створено: Четвер, 21 вересня 2017, 11:27
Перегляди: 243
Поділитися

IMG 3403 copy

      20 вересня 2017 року у приміщенні міської ради відбулися громадські слухання з метою врахування громадських інтересів   щодо обговорення   та розгляду містобудівної документації – детальних  планів території, на якій планується будівництво стаціонарного автомобільного заправного пункту, магазину промислових товарів на вул. Сокальській, будівництво та обслуговування універсального магазину на вул. Мічуріна  та будівництво складських будівель і споруд на вул. Лісній .

    Головував на засіданні заступник міського голови Олександр Громик. Найбільшої гостроти під час слухань набуло обговорення питання про будівництво стаціонарного автомобільного заправного пункту. На засідання прийшла група жителів з прилеглих територій, де планується зведення цього об’єкту. Вони висловили свою незгоду, мотивуючи тим, що газових заправок у місті достатньо і будівництво ще однієї  недоречно. Вони переконували, що новий об’єкт  шкодитиме довкіллю,  а власник ділянки  згодом зможе  змінити її цільове призначення..

IMG 3402

     У ході дискусії  заступник міського голови Олександр Громик, головний архітектор міста Михайло Вісьтак, розробник проекту архітектор Віктор  Семенюк аргументували, що  порушень стосовно зведення пункту автозаправки у цьому районі немає, адже  враховані усі будівельні та санітарно-гігієнічні норми.

- Для міста для міста важливо, аби розбудовувалася  інфраструктура, створювалися робочі місця.Територія буде облагороджена. Відповідний благоустрій, освітлення, а також надходження до міського бюджету, - підкреслив Олександр Громик.

    Він наголосив, що власне й слухання проводяться з метою, аби почути думку громадськості. А інвестор, який заявив про свої наміри збудувати пункт автозаправки, придбавши ділянку, не зможе змінити її цільове призначення  без дотримання процедури щодо врахування інтересів громадськості.
     У громадських слуханнях також взяв участь представник  фірми “Екстрабуд”, яка викупила місце для будівництва нового магазину. Він заявив про свої наміри додатково  придбати частину території, яку зможуть використати для будівництва паркувавння.Тож фірма готова до участі в аукціоні. Як пояснив Олександр Громик, ніяких перешкод, аби взяти участь у торгах, немає.

     Свою думку з   приводу конфліктного питання висловив депутат міської ради Олег Пристопчук. Він запропонував сісти за стіл переговорів майбутнім власникам об’єкту і невдоволеним нововолинцям та домовитися про вигоди, які влаштують мешканців цього району.

     Усі пропозиції громадян занесені до протоколу. Як наголосив Олександр Громик, вони будуть озвучені перед депутатами Нововолинської міської ради, які й приймуть остаточне рішення.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із

ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

 

1595

vlada

petition

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet