На сайті 132 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинські бібліотекарі поділилися враженнями від поїздки на Форум видавців

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Нововолинські бібліотекарі поділилися враженнями від поїздки на Форум видавців

Створено: Середа, 20 вересня 2017, 15:12
Перегляди: 231
Поділитися

DSCN4223 1

Минулої суботи, 16 вересня 2017 року, бібліотекарі  Нововолинської централізованої бібліотечної системи, члени літературно-мистецької вітальні «Мамина криниця», що діє при центральній міській бібліотеці, побували на міжнародному 24-ому Форумі видавців у Львові. 

Найбільший книжковий і літературний захід Центрально-Східної Європи  проходив цьогоріч з 14 до 17 вересня у львівському Палаці Мистецтв та у понад 40 локаціях міста.

–Масштаби та зміст цього заходу вражають, як і кількість людей, котрі відвідують його. Це місце, де можна вдихнути запах нових палітурок, побачити, полистати безліч книг на будь-який смак. Там зустріли багатьох письменників, та поетів:  Василя Шкляра, який презентував свою нову книгу «Троща»,  Братів Капранових, Валентину Хамайко, Андрія Кокотюху, Юрія Винничука, Володимира Шовкошитного  та  інших, – розповідають бібліотекарі.

Яскраві враження залишилися і від зустрічі із відомою українською письменницею Оксаною Забужко, яка презентувала  свою нову книгу «Після третього дзвінка вхід до зали заборонений». Логічним продовженням презентації стала дискусія-міркування про творення феміністичної  прози «Жінка: інший полюс життя», яку відвідали у Львівській копальні кави.

Незабутнє й цікаве спілкування відбулося під час презентації та автограф-сесіїз авторкою нової книги «Їде грудень на коні» Галиною Малик.

Для користувачів бібліотеки отримали в дарунок книги з автографами таких письменників: Йоанни Яґелло «Зелені мартенси», Василя Шкляра Троща», Тіни Гальянової «Хаджа».

Від побаченого зробили висновок: все-таки наша нація є читаючою.

Бібліотекарі насолодилися прогулянкою чарівним Львовом. Залишилися   приємні враження від відвідин унікального Центру Митрополита Андрея Шептицького Українського католицького університету. Це нещодавно відкрита інноваційна новостворена бібліотека.  

 Додому нововолинці привезли хороші і теплі спогади, нові книги та позитивні емоції.

За інформацією Нововолинської ЦБС.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

 

1595

vlada

petition

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet