012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Привітали зі святом нововолинських рятівників

Привітали зі святом нововолинських рятівників

Створено: П'ятниця, 15 вересня 2017, 11:17

IMG 20170915 083322

17 вересня в Україні відзначатимуть День рятівника – свято мужніх, самовідданних та хоробрих людей. Надзвичайні ситуації природного чи техногенного характеру завжди виникають несподівано. Тому дуже важливо, що в таких складних та непередбачуваних ситуаціях є люди, які можуть прийти на допомогу.

З нагоди свята сьогодні відбулася урочистість у світлиці Нововолинсього міського відділу  Управління ДСНС України у Волинській області. До працівників 5-ї державної пожежно-рятувальної частини завітали заступник міського голови Олександр Громик та начальник відділу з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськвиконкому Дмитро Трофимчук.

Олександр Громик висловив вдячність нововолинським рятівникам за самопожертву та відданість роботі. Шістьом  з них  він вручив подяки міського голови.

Як повідомив начальник Нововолинського МВ Управління  ДСНС  України у Волинській області підполковник служби цивільного захисту Іван Саюк,  упродовж 2017 року на території Нововолинська та смт. Благодатне сталася 41 пожежа. Вогнем завдано збитків на суму 2 млн.880 тис. 255 грн. Врятовано матеріальних цінностей   на суму 5 млн. 515 тис. грн.

Нехай кожен день вашого життя, шановні рятівники, буде світлим, сонячним і дарує радість життєвих перемог!

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю міськвиконкому.