На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Першочергово - захист прав та інтересів дитини

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Першочергово - захист прав та інтересів дитини

Створено: П'ятниця, 15 вересня 2017, 10:31
Перегляди: 282
Поділитися

111111

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, адже це впливає на її розвиток, формування її особистості. Прикро, що є випадки, коли діти обділені батьківською любов’ю та піклуванням.

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини, що відбулася 14 вересня,  із п’яти питань комісія прийняла рішення про доцільність позбавлення батьківських прав батьків відносно своїх малолітніх дітей. Такому рішенню передувало детальне вивчення справ та з’ясування обставин. Також на комісії заслухали  запрошених та зацікавлених осіб.

Відповідно до  звернень та взявши до уваги аргументи обох батьків, котрі прийшли на засідання, комісія визначила спосіб участі батька, який проживає окремо від дитини, у вихованні малолітнього  сина. Таких питань у порядку денному було  два.

Члени комісії рекомендували внести на розгляд виконкому питання про  надання дозволів на здійснення правочинів з житлом, право власності чи право користування яким мають діти.

Як підкреслила начальник служби у справах дітей міськвиконкому Іванна Думич,  при винесенні рішення першочерговим є захист прав та інтересів дітей, для яких повинні бути створені належні умови для проживання та виховання в сім»ї. Кожна дитина має рости  в любові, відчувати увагу та турботу про себе.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю міськвиконкому.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet