012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації на вул. Сокальській, 1-А

Створено: Четвер, 14 вересня 2017, 11:59

Без названия

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації - Детальний план території «Будівництво магазину промислових товарів на вул. Сокальській, 1-А у м. Нововолинську».

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.
Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Нововолинської міської ради.
Розробник містобудівної документації: ТОВ «Архітект» м. Луцьк.
Підстава для розроблення: рішення Нововолинської міської ради від 24.05.2017 року № 17/22 «Про детальні плани територій (ДПТ) земельних ділянок в м. Нововолинськ».
Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Нововолинської міської ради Вісьтак Михайло Володимирович.
 Основні техніко-економічні показники проекту: Проектом передбачається розмістити магазину промислових товарів на земельній ділянці площею 0,3657 га. Площа забудови будинку оператора 1620 кв.м, площа мощення -1687 кв.м, площа озеленення – 350 кв.м.
Проект складається з текстових та графічних матеріалів.
Графічні матеріали: Схема розташування території у планувальній структурі міста. Схема планувальних обмежень території. Схема генплану забудови. Візуалізація загального вигляду магазину промислових товарів.
  Текстові матеріали: Пояснювальна записка.
  З детальним планом території можна ознайомитись у відділі містобудування та архітектури за адресою: м. Нововолинськ, Мікрорайон Шахтарський, 40.
Містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді відділу містобудування та архітектури.
  Пропозиції надаються особисто.
Пропозиції до детального плану території мають право подавати:
1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено детальний план території;
2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено детальний план території;
3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено детальний план території та на суміжних з нею територіях;
4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію;
5) народні депутати України, депутати Нововолинської міської ради.
Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.
Виконавчий комітет Нововолинської міської ради