Про місто НОВИНИ МІСТА Відбулося засідання ради оборони області

Відбулося засідання ради оборони області

Створено: П'ятниця, 08 вересня 2017, 15:01

служба

Заступник міського голови Володимир Рожелюк, начальник відділу транспорту і зв’язку міськвиконкому Юрій Коцура, тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату  Петро Лещук взяли участь  у черговому засіданні ради оборони області, яке відбулося сьогодні, 8 вересня, під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика у відеоселекторному режимі.       – Наше завдання – максимально попрацювати в частині посилення територіальної оборони, – окреслив завдання Володимир Гунчик.

Йшлося переважно про роботу влади та військкоматів щодо навчальних зборів та формування оперативного резерву. Заступник обласного військового комісара – начальник відділу комплектування облвійськомату Кучер повідомив: завдання для волинян в частині практичного призову військовозобов’язаних оперативного резерву становить 700 осіб. Планове завдання виконали на 80%.

За інформацією Нововолинського ОРВК, виконання планового завдання по відбору військовозобов’язаних  на навчальні збори до складу команд становить  87 %, а планове завдання  на військову службу за  контрактом за  два місяці ІІІ кварталу  виконано  на  73%.