На сайті один гість та відсутні користувачі

012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську обговорюють питання про встановлення пам’ятника захисникам Батьківщини

Створено: Четвер, 07 вересня 2017, 11:36

Перший заступник міського голови секретар ради Андрій Сторонський провів засідання робочої групи, яка створена розпорядженням міського голови для вирішення питань щодо підготовки, виготовлення та встановлення пам’ятника загиблим учасникам Революції Гідності та воїнам антитерористичної операції.

До складу робочої групи увійшли керівники громадських організацій «Незламні нововолинці» та Нововолинської Спілки ветеранів АТО, відділу архітектури та містобудування, Нововолинського військового комісаріату, Нововолинського відділення пожежної служби, виробничого управління комунального господарства та інших структурних підрозділів міськвиконкому та служб міста.

Окремі напрацювання щодо ескізу майбутнього пам’ятника презентував голова
ГО «Незламні нововолинці» Володимир Демчук, батько загиблого кіборга Вадима Демчука. Члени групи висловили свої міркування стосовно можливого місця розташування пам’ятника.
    Учасники зійшлися на думці, аби продовжити роботу у цьому напрямку, а саме зібрати пропозиції усіх членів групи щодо ескізу, місця встановлення об’єкта, залучити до обговорення громадськість міста і у кінцевому варіанті питання розглянути на сесії Нововолинської міської ради.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю міськвиконкому.