На сайті 134 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську буде своя електростанція

president1    kabmin1    verhovna-rada1

У Нововолинську буде своя електростанція

Створено: Четвер, 07 вересня 2017, 09:38
Перегляди: 234
Поділитися

IMG 0154 copy

     Міський голова Віктор Сапожніков розповів на прес-конференції місцевим журналістам  про результати своєї поїздки у  місто Чеське-Будейовіце з метою ознайомлення із роботою електростанції, яка працює  на біопаливі. Подібний проект є можливість реалізувати у Нововолинську.

У складі волинської делегації також були заступник міського голови Володимир Рожелюк, директор КП «Нововолинськтеплокомуненерго» Анатолій Гаврилюк, голови депутатських комісій Нововолинської міської ради Богдан Бадзюнь та Леонід Климович, а також представники фірм-партнерів.

IMG 0183

  Як повідомив Віктор Сапожніков, електростанцію планується звести на місці котельні ВАТ «Оснастка», використовуючи вже готові  приміщення.  Вартість об’єкта  – 10 млн. євро. Із міського, обласного та державного бюджетів не залучатиметься жодної копійки, усі витрати – чеських та українських фірм  на партнерських умовах.

 -Відстань не близька, – поділився про поїздку до чеського міста Віктор Сапожніков. –Там, до 2002 року видобували вугілля і була теплова електростанція. У даний час її переобладнано на біологічне паливо, застосовані нові технології і сучасне обладнання. Ми не побачили ні диму,  ні парів, бо встановлені відповідні фільтри. Коофіцієнт корисної дії–80%,  що  є хорошим економічним показником. Чим нам вигідна вона? У рік побудована  нововолинська електростанція споживатиме 30 тис. тонн щипи, яку будуть поставляти українські виробники. До того ж в Іваничівському районі вже є плантації енергетичної лози, яку можна буде використовувати в якості палива  для цього підприємства. Загалом електростанція  дасть змогу цілодобово  і упродовж усього року постачати гарячу воду у житлові  будинки 5-го, 6-го та 15-го мікрорайонів.

IMG 0160

Нововолинці вже мають досвід впровадження нових теплових проектів, як приклад,  котельня, яка працює на біопаливі  на території Нововолинської центральної міської лікарні.

Як зазначив Віктор Сапожніков, будівництво електростанції – це наша перспектива. Попереду: виділення землі  під будівництво об’єкта на сесії міської ради, розроблення проектно-технічної документації,  і зведення електростанції,  на що потрібно приблизно до 2-ох років.

До речі, як наголосив Віктор Сапожніков, кошти з міського бюджету на   відрядження до чеського міста не використовувалися.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю міськвиконкому.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

 

1595

vlada

petition

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet