На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Робоча група розпочала роботу з розробки Стратегії розвитку Нововолинська до 2025 року

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Робоча група розпочала роботу з розробки Стратегії розвитку Нововолинська до 2025 року

Створено: Вівторок, 05 вересня 2017, 17:01
Перегляди: 209
Поділитися

Панорама 11

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради став одним із переможців  конкурсу  з розробки стратегій розвитку територіальних громад для представників ОТГ та міст обласного значення в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується Асоціацією міст України спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine - USAID Україна). Представники виконавчого комітету беруть участь у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку.

Сьогодні, п’ятого вересня 2017 року, відбулося засідання робочої групи, яка створена відповідно до розпорядження міського голови. Учасники  обговорили  ключові напрямки розвитку Нововолинська.

Під час формування карти капіталів  були встановлені прийнятні для міста інструменти економічного розвитку.

Робоча група провела попередній SWOT-аналіз, визначивши сильні та слабкі сторони громади, а також можливості та загрози.

До слабких сторін віднесли трудову міграцію, зокрема, відтік населення та низьку активність громади. Сильною стороною назвали наявність ряду діючих бюджетоутворюючих підприємств. Місто має можливості для розвитку, так як є промисловою зоною, має зручне географічне розташування. До загроз віднесли політичні, законодавчі, міграційні ризики.

На завершення заступник міського голови Олександр Громик, який головував на засіданні, зазначив, що висловлені учасниками групи пропозиції будуть узагальнені та запропоновані для обговорення громадськістю через засоби масової інформації.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

 

1595

vlada

petition

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet