На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА У центрі зайнятості розповідали про туризм

president1    kabmin1    verhovna-rada1

У центрі зайнятості розповідали про туризм

Створено: Середа, 30 серпня 2017, 17:12
Перегляди: 179
Поділитися

   IMG 5660

     Днями у Нововолинському міському центрі зайнятості провели захід для шукачів роботи в рамках проекту «Школа підтримки культури та туризму».   До участі у семінарі запросили  заступника директора  Нововолинського  центру  дитячої та юнацької творчості – Людмилу Височанську.

       Спеціалісти центру зайнятості  зазначили, що метою проекту «Школа підтримки культури та туризму»  є розширення уявлення про туризм, започаткування власного бізнесу в сфері туризму та обслуговування населення,  відродження народних промислів.  Фахівець з профорієнтації  наголосила про важливість подібних зустрічей, оскільки вони не лише збагачують  світогляд, а й надихають на творчу справу як можливість самозайнятості.

       Заступник директора Нововолинського  центру  дитячої та юнацької творчості розповіла про історію закладу, ознайомила з мережею гуртків, складом педагогічного колективу, наголосила на творчих досягненнях вихованців закладу та високий рівень майстерності викладачів.  Людмила Височанська зазначила, що народні ремесла це не лише  історична спадщина народу, але і можливість заробітку.

      Наприкінці зустрічі присутнім нагадали про освітні послуги Державної служби зайнятості.  Зокрема, можливість навчання у Рівненському  ЦПТО ДЗС  у якому здійснюється навчання за професіями агента з організації туризму,  коваля ручного кування,  кравця,  вишивальника, виробника художніх виробів з лози та інш.

Провідний фахівець з профорієнтації

відділу активної підтримки безробітних                                 Оксана Самолюк

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet