012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА З Днем народження, рідне місто! Зі святом Вас, шахтарі!

З Днем народження, рідне місто! Зі святом Вас, шахтарі!

Створено: Неділя, 27 серпня 2017, 08:56

HY4A4474 copy copy

Дорогі  земляки!Шановні шахтарі!

За доброю традицією щороку у кінці серпня ми відзначаємо День народження нашого міста,  яке  об’єднує усіх нас в одну велику родину. Календар історії відраховує Нововолинську 67 - му сторінку з дня його заснування. Сьогодні своє професійне свято відзначають і шахатарі, з працею яких пов’язано становлення нашого міста.

Ми пишаємося славною історією Нововолинська, а також з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його літопис, розбудовував  місто, збагачував його традиції і примножував здобутки.

Низький уклін  працівникам вугільної та будівельної галузей, промислових підприємств міста та соціальної сфери, підприємцям, представникам старшого покоління, а також кожному особисто, хто трудиться на благо нашого спільного дому. Своїми руками і серцем, невтомною працею Ви розбудовуєте Нововолинськ, вкладаючи і частинку своєї душі.

Щиро вітаю Вас, дорогі земляки,   з Днем міста. Зі святом Вас, шановні гірники!

Зичу всім міцного здоров’я, родинного щастя, віри, любові та добробуту, а нашому місту — щасливих подій, економічного та соціального розквіту.

міський голова Віктор Сапожніков