На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Мрія стає реальністю!

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Мрія стає реальністю!

Створено: Середа, 16 серпня 2017, 17:15
Перегляди: 201
Поділитися

IMG 5551

Під таким гаслом сьогодні 16 серпня в Нововолинському міському центрі зайнятості відбулось відкриття Центр розвитку підприємництва. Метою створення Центру є підтримка та активізація підприємницької ініціативи, створення умов для самозайнятості та підвищення рівня поінформованості діючих та майбутніх підприємців.

 

В заході взяли участь заступник міського голови Олександр Громик, заступники директора обласного центру зайнятості Світлана Корецька та Тетяна Мов’як, керівник центру надання адміністративних послуг Алла Ковальчук, представники фіскальної служби, Пенсійного фонду, асоціації платників податків, підприємці міста та безробітні, що бажають започаткувати власну справу.

IMG 5586

Основними завданнями Центру є формування зручного інформаційного простору для осіб, що бажають започаткувати власну справу та підприємців, сприяння в організації підприємницької діяльності шляхом проведення індивідуальних та групових консультацій. Важливим аспектом діяльності є   забезпечення співпраці органів влади, об’єднань роботодавців, асоціацій підприємців, бізнес-центрів та інших організацій, що сприятимуть розвитку малого та середнього бізнесу.

Як зазначила заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Світлана Корецька Центр розвитку підприємництва має стати інформаційною площадкою для усіх, хто хоче стати успішним у підприємництві. Необхідно об’єднувати зусилля, щоб підприємці не припиняли свою діяльність через власну невпевненість, або незнання законодавства.

У підприємців Нововолинська є можливість отримати необхідну інформацію або фахову консультацію, звернувшись в Центр зручним для себе способом (особисто, електронними засобами зв’язку, у соціальних мережах, телефоном) з питань:

·        законодавства щодо державної реєстрації суб’єктів господарювання;

·        ліцензування, патентування та сертифікації підприємницької діяльності;

·        податкового законодавства;

·        відкриття рахунків у банківських установах;

·        пошуку, відбору та найму персоналу, оформлення трудових відносин;

·        оформлення документів щодо купівлі (оренди) земельних ділянок, приміщень для провадження підприємницької діяльності;

·        отримання банківських кредитів, іншої фінансової допомоги;

·        з інших питань, що стосуються організації та провадження підприємницької діяльності.

IMG 5598

Усі присутні на заході погодились, що Центри розвитку підприємництва, які уже відкриті в Луцьку, Нововолинську, а незабаром відкриються у Володимирі-Волинському та Ковелі сприятимуть зменшенню кількості підприємців, що припиняють свою діяльність та підвищать рівень якості та культури у сфері малого та середнього бізнесу.

Заступник директора

Нововолинського МЦЗ                                                                       Ірина Олійник

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet