012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА У НОВОВОЛИНСЬКІЙ ЦМЛ – АНАЛІЗАТОР ЕЛЕКТРОЛІТІВ!

У НОВОВОЛИНСЬКІЙ ЦМЛ – АНАЛІЗАТОР ЕЛЕКТРОЛІТІВ!

Створено: Середа, 16 серпня 2017, 12:55

Изображение-007

Електроліти К+, Na+, CІ- та Са ++ є важливими компонентами крові, тільки якщо усі ці складові знаходяться в діапазоні норми – людина почувається добре. Апарат, який тепер є у Нововолинській міській лікарні – Аналізатор електролітів SINO 005 – для точного та швидкого вимірювання іонів у першу чергу для важкохворих пацієнтів реанімаційного та хірургічного відділення. Найбільше такому подарунку радіють у лабораторії ЦМЛ.

– Всього 30 секунд подається на один тест і маємо точний результат, – каже виконуюча обов’язки завідуючої лабораторії Тетяна Демус, – це дуже зручно та швидко. Часто саме від швидкості визначених аналізів залежить чиєсь життя.

Изображение 025

Изображение 029

Міський голова Віктор Сапожніков разом з головним лікарем ЦМЛ Віктором Морозом  подякували за нове обладнання ПриватБанку, адже саме за благодійні кошти його клієнтів і вдалося придбати такий потрібний для лікарні апарат. Ціна подарунка – 184 тисячі гривень, але це ще не усі сюрпризи. Як повідомив Юрій Войтенко, директор Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку, зовсім скоро для найменших пацієнтів Нововолинської лікарні завдяки благодійному фонду ПриватБанку «Допомогати просто»  буде придбано дороговартісне медичне обладнання на суму в 300 000 гривень – інкубатор для новонароджених малят. Як він наголосив: «Кожне врятоване за допомогою цієї техніки життя – їхня заслуга. Благодійні внески можна здійснити на сайті фонду blago.pb.ua, у Приват24; у будь-якому банкоматі або терміналі ПриватБанку, або ж перерахувати решту, яка залишилася після операції в касі. Радий, що благодійний проект працює і це приємно, а у нашій країні за такими чуйними громадянами – майбутнє!»

Людмила ТРУБНІКОВА.