На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинськ готується до відзначення державних свят та Дня міста

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Нововолинськ готується до відзначення державних свят та Дня міста

Створено: Вівторок, 15 серпня 2017, 14:48
Перегляди: 270
Поділитися

DSCN0632

    У Нововолинську триває підготовка до відзначення в місті Дня Державного прапора України, Дня незалежності, Дня міста та професійного свята гірників. З цією метою міський голова Віктор Сапожніков провів кілька робочих нарад. Уже розроблені відповідні заходи.

    23 серпня, о 10.00 год. на площі В’ячеслава Чорновола відбудеться церемонія підняття Державного прапора України. Вже стало традицією проведення у День незалежності України патріотичної акції «Я по світу іду в вишиванці». Тож цьогоріч у день цього великого національного свята нововолинці урочистою ходою пройдуть у вишиванках бульваром Шевченка до Майдану Незалежності, де о 15.00 год. розпочнеться урочистість. Також відбудеться чимало інших культурно-мистецьких та спортивних заходів.

    На одній з останніх нарад що відбулася за участю керівників підприємств, установ, організацій, Віктор Сапожніков наголошував на благоустрої міста. Це вже добра традиція гуртом упорядковувати наш спільний дім, в якому ми живемо. Міський голова закликав суб’єкти господарювання усіх форм власності  навести лад на своїх територіях: де підбілити, покосити чи відремонтувати східці.  

Віктор Сапожніков акцентував увагу на розміщенні в місті національної символіки з нагоди відзначення державних дат.

-Ми засвідчуємо свою шану до національних символів та наше прагнення жити у незалежній державі, - підкреслив Віктор Сапожніков.

 На День незалежності України очікується приїзд до Нововолинська  шести закордонних делегацій з міст-партнерів: Польщі, Литви, Чехії та Баранович.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet