012    01

Дружбі міцніти

Створено: Понеділок, 14 серпня 2017, 14:32

1-6

Минулої неділі на теренах наших сусідів – Іваничівського району - в селі Кречів відбулися традиційні Європейські Дні Добросусідства «Кордон 835 Кречів-Крилів».

Цьогоріч формат був трішки змінений і вже гостей приймали не на території біля річки Західний Буг, а самі кречівці. Гостин­но зустрічали всіх у центрі села. На обладнаній сцені виступали фольклорні гурти Іваничівщини, Львівщини, Нововолинська і Локачинщини. Від Нововолинської міської ради до вітального слова була запрошена керуюча справами Нововолинського міськвиконкому Вікторія Магдисюк.

Представники різних релігійних конфесій відслужили молебень за Україну. О 14.00 год. відбулася тепла і щира зустріч на понтонному мосту через прикордонну річку і урочистості вже перенеслися на територію села Крилів гміни Мірче. З польського боку делегацію очолювала керівник гміни Мірче Марта Малишек. У рамках культурно-мистецької програми з обох боків проходили концерти, виставки-продажі робіт народних умільців.

Традиційно проходили і спортивні змагання.Нововолинськ представив команду у 6 видах спорту: міні-футбол, перетягування каната, пляжний волейбол, гирьовий спорт, метання колоди, армреслінг.  Переможцями стали: з гирьового спорту Капітан Андрій (підняв гирю 130 разів), з армреслінгу та метання колоди – Напора Ігор, пляжного волейболу – Костюк Сергій, Спиридонов Вячеслав.  Команди з міні-футболу (представник Лихобицький Олександр) та перетягування каната (представник Щегельський Анатолій) посіли І місце.

Фото-0022 copy

Спортсмени Нововолинська посіли І загальнокомандне місце, нагороджені грамотами та кубком.