Про місто НОВИНИ МІСТА В області проведено командно-штабні навчання з територіальної оборони

В області проведено командно-штабні навчання з територіальної оборони

Створено: Четвер, 06 липня 2017, 23:39

навчання copy

Відповідно до планів та розпоряджень Генерального штабу Збройних Сил України та оперативного командування “Захід” у період з 04 по 06 липня 2017 року в державі проводилось командно-штабне навчання з територіальної оборони під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ Збройних Сил України.

Поряд із практичною метою навчання мало і окремі дослідницькі цілі.

В області зазначені командно-штабні навчання проводились під загальним керівництвом голови облдержадміністрації, голови ради оборони області Володимира Гунчика.

На командно-штабне навчання залучались: органи військового управління, обласна державна адміністрація та створена нею рада оборони області, а також районні державні адміністрації, обласний військовий комісаріат у ролі штабів зон територіальної оборони, районні (міські) військові комісаріати у ролі штабів районів територіальної оборони.

Усі визначені в ході КШН вищим військовим командуванням завдання з питань територіальної оборони виконані своєчасно, якісно та у повному обсязі.

Штаби територіальної оборони отримали та накопичили вкрай необхідний досвід практичних дій в умовах агресії ворога, досвід взаємодії з органами військового управління та правоохоронними органами під час виконання завдань територіальної оборони.

Сектор правової, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, з питань запобігання та виявлення корупції облдержадміністрації.