012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ПОСАДИ КЕРІВНИКІВ КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ПОСАДИ КЕРІВНИКІВ КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ

Створено: Вівторок, 04 липня 2017, 12:45

Конкурс

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», закону України «Про культуру»відділ культури виконавчого комітету Нововолинської міської ради 0липня 2017 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: директора міського палацу культури та директора будиноку культури селища Благодатне.

Вимоги до кандидатів:

- освіта вища;

- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

- вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім'я начальника відділу культури виконавчого комітету Нововолинської міської ради за адресою м.Нововолинськ,проспект Дружби, 27та направляють за ел. адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу,

- копії документів про вищу освіту,

- два рекомендаційні листи довільної форми,

- мотиваційний лист довільної форми,

- проект програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Документи приймаютьсяз04липня 2017 року (упродовж 30 днів після оголошення конкурсу).

Можуть надаватися інші документи, які підтверджують професійні чи моральні якості кандидата.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Конкурсний добір проводиться публічно.

Формування складу конкурсної комісії з конкурсного добору директорів комунальних закладів: міський палац культури та будинок культури селища Благодатне розпочнеться 05 липня 2017 року.