Про місто НОВИНИ МІСТА Відділ містобудування та архітектури інформує про Порядок розміщення тимчасових споруд під час проведення ярмарок, державних і міських святкових, урочистих, масових заходів та сезонної торгівлі на території міста Нововолинська

Створено: Понеділок, 03 липня 2017, 15:06

1381404823 235e32

I. Загальні положення

1. Цей порядок визначає процедуру виділення місць на території міста для розміщення тимчасових споруд (торгівельна палатка, лоток, торгівельний автомат тощо) (надалі ТС) під час проведення ярмарок, державних та міських святкових, урочистих масових заходів та сезонної торгівлі на території міста Нововолинська.

2. Тимчасові споруди під час проведення ярмарок, державних та міських святкових, урочистих масових заходів та сезонної торгівлі на території міста Нововолинська  встановлюються у відповідності до вимог чинного законодавства у сфері містобудування та архітектури і земельних відносин.

Їх розташування повинно бути погоджено з виконкомом Нововолинської міської ради.

3. Забороняється самовільне встановлення тимчасових споруд. За встановлення  тимчасових  споруд  без  відповідного  погодження  фізична  чи  юридична  особа  притягується  до  адміністративної  відповідальності згідно вимог чинного законодавства.

II. Процедура отримання дозволу на розміщення тимчасових споруд під час проведення ярмарок, державних та міських святкових, урочистих масових заходів на території міста Нововолинська

1. Фізична або юридична особа (комунальне підприємство, яке уповноважене на організацію проведення ярмарок, тощо) які мають  бажання розмістити тимчасову споруду під час проведення ярмарок, державних та міських святкових, урочистих масових заходів та сезонної торгівлі на території міста Нововолинська звертається з заявою на ім’я міського голови.

В заяві зазначаються:

- реквізити даної особи,

- бажані місця розташування ТС,

- терміни встановлення ТС,

- відповідальні особи за благоустрій та санітарний стан на запропонованій території для встановлення ТС.

2. Міський голова направляє його для розгляду та вирішення по суті до виконавчого комітету Нововолинської міської ради для вивчення та опрацювання.

3. Виконавчий комітет Нововолинської міської ради надає опрацьовані дані стосовно кількості та терміну розміщення  тимчасових  споруд  до відділу містобудування та архітектури Нововолинської міської ради. На підставі даних про кількість та вид тимчасових споруд відділ містобудування та архітектури Нововолинської  міської ради розробляє схему  прив’язки  на кожне  місце із зазначенням терміну її дії.

4. Схема прив’язки передається до виконавчого комітету Нововолинської  міської ради, де реєструється в журналі обліку та видається замовнику.

III. Забороняється розміщення ТС

Забороняється розміщення ТС на території пам’яток архітектури та містобудування.

IV. Прикінцеві положення

1. Після отримання погодження розміщення ТС, замовник забезпечує встановлення ТС згідно схеми прив’язки.

2. Після встановлення ТС замовник (або уповноважена ним особа) зобов’язана підтримувати належний санітарний стан закріпленої території та громадський порядок на час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів та сезонної торгівлі. А після демонтажу навести належний санітарний стан на місці  установки та біля нього .

Після проведення громадських слухань питання про Порядок розміщення тимчасових споруд під час проведення ярмарок, державних та міських святкових, урочистих масових заходів та сезонної торгівлі на території міста Нововолинська розглянуть  на сесії Нововолинської міської ради.