На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Наслідки стихії ліквідовано

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Наслідки стихії ліквідовано

Створено: Понеділок, 03 липня 2017, 13:35
Перегляди: 221
Поділитися

Безымянный

Про наслідки нещодавньої стихії  розповів сьогодні представникам засобів масової інформації заступник директора виробничого управління комунального господарства Олег Голян. У Нововолинську буревій повалив вісім дерев на шести вулицях міста, які пошкодили лінії електропередач. На вулиці Кобзаря у районі військкомату зламана береза  впала посеред дороги і зачепила паркан приватної будівлі. На вулиці Святого Володимира звалило велику вербу. Були дзвінки із ЖЕКів про те, що з дахів житлових будинків  зірвано кілька листків шифера.

Як зазначив Олег Голян, попри те, що закінчувався робочий день, працівники підприємства вжили відповідних заходів. До шостої вечора прибрали дерева з проїзних частин і тротуарів, але вивезти цього дня їх не встигли. Сьогодні планують завершити прибирання залишків гілля.

Гілки і зламані дерева комунальники переробляють на щипу. Для цього нещодавно придбали дробильну машину. Ця деревина використовується для опалення гаража виробничого управління комунального господарства,  у якому встановили твердопаливний котел.

Наразі сума збитків, заподіяних буревієм, ще не встановлена, адже тривають ремонтно-відновлювальні роботи.

 Відділ  з питань внутрішньої політики,

 взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю міськвиконкому.

 

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet