На сайті 36 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Сучасний креативний простір для відпочинку в коледжі

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Сучасний креативний простір для відпочинку в коледжі

Створено: Понеділок, 03 липня 2017, 12:31
Перегляди: 246
Поділитися
IMG 2508
Нещодавно у Нововолинському електромеханічному коледжі відбулося відкриття території креативного відпочинку. Цей проект був реалізований в рамках програми “Активні Громадяни” від Британської Ради в Україні та за підтримки ГО ”Молодіжна Плат­­­форма”. Іні­ціа­торами створення такого цікавого творчого задуму ста­ли студенти коледжу Ангеліна Вла­сюк та Олена Рижук. 
- Хотілося зробити сучасний про­стір відпочинку для студентів. Для цього упорядкува­ли територію у внутріш­ньому дворі нашого навчального закладу, поставили різнокольорові пуфи, на яких дуже зручно сидіти, фасад будівлі розмалювали яскравими кольорами, написали мотиваційні фрази «Твори добро», «Вір у себе», «Мрій, кохай, дій», «Вчись!», «I can», «Час діяти», «Усі роблять помилки», «Сонце в тобі» та інші. Цим ми намагалися вирішити проблему відпочинку студентів. Наприклад, під час великої перерви, яка триває 40 хвилин, можна прийти сюди і поспілкуватися з друзями, цікаво провести час. Також можливі проведення якихось заходів та свят, а у холодну пору - перенести цей простір в економічний корпус. Вдячні Британській Раді, яка дала змогу втілити цей проект, а також дирекції нашого навчального закладу, вони підтримали нас і фінансово, і морально. Тож ми плануємо розвиватися у такому творчому напрямку й надалі, здійснювати й інші молодіжні проекти.
Лариса Жила, заступник директора з виховної роботи, вітаючи присутніх з такою приємною подією, зазначила:
- Дуже приємно, що такий проект реалізовується у нашому коледжі, це допоможе студентам знайти більше друзів, розвиватися. Нехай він стане прикладом для інших навчальних закладів, ми завжди сприяли й допомагали творчій молоді, тож відкриті до нових ідей і в подальшому.
Під час заходу ініціатори проекту вручили сертифікати-подяки за активну участь в роботі зі створення території креативного відпочинку студентам та викладачам коледжу.
За інформацією газети "Наше місто"
 

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet