012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Звітували про роботу безоплатної правової допомоги

Звітували про роботу безоплатної правової допомоги

Створено: П'ятниця, 30 червня 2017, 14:21

Сьогодні, 30 червня, у приміщенні міської ради відбулася презентація результатів діяльності Володимир-Волинського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Нововолинського Бюро правової допомоги. У заході взяли участь заступник міського голови Олександр Громик, голова Благодатної селищної ради Олександр Топорівський, директор Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги  у Волинській області Ростислав Руденко, начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Валентин  Кухарик, представники окремих служб та громадських організацій.

Ростислав Євтухович наголосив на важливій місії системи безоплатної правової допомоги. Зокрема, він повідомив, що останнім часом значно зросла кількість звернень громадян, а це свідчить про дієвість БПД.

Директор Володимир-Волинського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Смолярук поінформувала  про результати діяльності Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за І півріччя 2017 року. Вона акцентувала увагу на   одному з основних завдань  БПД – якості та доступності надання послуг. Наталія Смолярук представила статистичну звітність щодо результатів роботи за вищеназваний період.

Начальник Нововолинського бюро правової допомоги Вікторія Скриннік прозвітувала  про роботу очолюваної нею структури. Вона зауважила,  що у порівнянні з минулим роком, кількість звернень громадян збільшується, а питання, які найбільше хвилюють громадян, стосуються соціального забезпечення, а також   житлового, сімейного, спадкового, договірного та трудового права. За допомогою до Бюро, насамперед, звертаються представники соціально вразливих груп населення: малозабезпечені, пенсіонери, інваліди, малолітні та неповнолітні, ветерани війни та учасники АТО, внутрішньо переміщені особи, недієздатні особи та особи з обмеженою дієздатністю.

Свою думку щодо послуг у Нововолинському БПД висловили окремі громадяни нашого міста, відзначивши професійність фахівців та результативність вирішення питань, з якими вони зверталися.

Наталія Смолярук та Вікторія Скриннік подякували за довіру і партнерство представникам міської влади, громадських організацій та запросили усіх до подальшої співпраці.

Відділ  з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю міськвиконкому.