На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Як дотримуються правил торгівлі на ринку

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Як дотримуються правил торгівлі на ринку

Створено: П'ятниця, 16 червня 2017, 11:17
Перегляди: 337
Поділитися

гн

  Тривалим було обговорення питання щодо стану справ з дотримання правил торгівлі та ветеринарно-санітарних правил на ТОВ «Нововолинський госпрозрахунковий ринок» та його торгових рядах під час засідання виконкому 15 червня 2017 року.

   Як повідомила начальник відділу торгівлі та захисту прав споживачів Інна Сибіра, за результатами проведеного моніторингу роботи ринку  виявлені численні порушення та недоліки. Захаращені евакуаційні виходи і проходи, встановлені торговельні точки на шляхах евакуації. Ведеться торгівля за межами павільйонів та лотків, торгівля молоком у використаній пластиковій тарі. Мають місце факти торгівлі продукцією домашнього виробництва без ветеринарної експертизи, трапляються випадки торгівлі м’ясними виробами без належних документів та без дотримання температурного режиму, а також  алкогольними напоями, які немарковані марками акцизного податку встановленого зразка та без наявної ліцензії , в т.ч. “з рук”. Багато запитань з цього приводу було у членів виконкому і до директора ринку і до контролюючих служб.

        Вкотре наголошувалося  керівнику ринку Петру Приступі на необхідності розділити торгівлю продовольчими і промисловими товарами на центральному ринку, заборонити торгівлю «мертвою» рибою та торгівлю сільськогосподарською продукцією із землі, що часто спостерігається на території від стадіону СОКу «Шахтар» у напрямку до виходу на проспект  Перемоги. Потрібно провести роз’яснювальну роботу серед суб’єктів підприємницької діяльності щодо наявності документів, які підтверджують якість товару, забезпечення повіреною ваговимірювальною технікою та відпуск товарів чистою вагою і повною мірою, наявності та видачі товарних чеків на вимогу споживача, наявності на робочому місці суб’єкта підприємницької діяльності усіх необхідних документів, що засвідчують особу, цінників та первинних документів на товар.

       Йшлося й про те, щоб навести лад із парковкою автомобілів біля ринку. Акцентувалася увага  на тому, що наведенню порядку у місцях здійснення торгівлі у невстановлених місцях має сприяти поліція.

     Тому, приймаючи рішення, міський голова Віктор Сапожніков наголосив, що необхідно допрацювати його, чітко конкретизувавши завдання.

-  Треба давати оцінку. Кожен має свої обов’язки. Завжди можна знайти

виправдання своїй бездіяльності. Про хід виконання рішення  і дирекцією ринку, і

відповідними службами заслухати на засіданні виконкому в жовтні 2017 року,- 

резюмував міський голова.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю міськвиконкому.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet