012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА 01 червня у Нововолинську відбудуться змагання з автослалому

01 червня у Нововолинську відбудуться змагання з автослалому

Створено: П'ятниця, 16 травня 2014, 12:04

AUTOslalomSITE 4

Про   заходи  у рамках їх  підготовки та проведення йшлося на нараді,  яку вчора провів  перший заступник міського голови, секретар ради Володимир Рожелюк.  Захід проходитиме на площі В. Чорновола (перед міською радою).

Його ініціатор - МГО „Молодіжна ініціатива”. Змагання відбудуться за сприяння міського голови.

Аби змагання пройшли на належному рівні, Володимир Рожелюк доручив керівникам виробничого управління комунального господарства та    окремих структурних підрозділів міськвиконкому провести відповідну роботу. Зокрема, необхідно встановити  біотуалети та урни для сміття, сцену з накриттям, звукопідсилювальну апаратуру, виставити турнікети.      Велотреалісти  зможуть покататися на скейтмайданчику.

Цього дня у центрі міста  будуть певні обмеження щодо руху автомобільного транспорту.

Організатори   обіцяють, що   захід буде цікавим та видовищним. За їхніми словами, уже сьогодні   зголосилося 15 учасників.

Є сподівання, що проведення таких змагань стане традиційним у нашому місті.