Про місто НОВИНИ МІСТА З 1 січня 2017 року розпочалась деклараційна кампанія

З 1 січня 2017 року розпочалась деклараційна кампанія

Створено: Четвер, 12 січня 2017, 10:26

декларування

Володимир-Волинська  ОДПІ Головного управління ДФС у Волинській області повідомляє, що з 1 січня 2017 року розпочалась кампанія декларування майнового стану і доходів, одержаних громадянами у 2016 році.

Громадянам, котрі в минулому 2016 році отримували доходи, з яких не було сплачено податок на доходи фізичних осіб, треба заповнити і подати до 1 травня 2017 року річну податкову декларацію до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації.

Звертаємо увагу, що до доходів, які згідно законодавчих вимог підлягають обов’язковому декларуванню, належать:

- доходи , з яких при нарахуванні або виплаті ПДФО не утримувався;

- доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо);

- спадок (подарунки) від осіб, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення;

- доходи від продажу інвестиційних активів;

- іноземні доходи.

Щоб виконати свій конституційний обов’язок і подати річну податкову декларацію громадянам треба звернутися в Центри обслуговування платників, або ж у відділення ОДПІ, що є у кожному з районних центрів. Саме тут фахівці ДФС нададуть необхідні консультації та допоможуть правильно заповнити декларацію про отримані доходи.

З графіком роботи територіальних органів ДФС та Центрів обслуговування платників можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС у Волинській області за адресою vl.sfs.gov.ua.

З формою податкової декларації про майновий стан і доходи можна ознайомитися за посиланням:http://sfs.gov.ua/elektronni-formi-dokumentiv/podatok-na-dohodi-fizichnih-osib/