На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Солдати завжди чекають волонтерів

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Солдати завжди чекають волонтерів

Створено: Середа, 04 січня 2017, 09:05
Перегляди: 325
Поділитися

роллдджжєждло

Напередодні нового року волонтер, депутат обласної ради Валерій Курстак з своїми помічниками доставив у «гарячі» точки АТО подарунки.

         Побували в Станиці Луганській та околицях. Бійці були надзвичайно раді волонтерам, які привезли їм не лише продукти харчування, різні смаколики, а й подих рідних домівок. Передачі захисникам вітчизни підготували педагогічні, батьківські колективи, учні та дітвора шкіл та дитячих садків міста Нововолинська та селища Благодатного, учні та викладачі Нововолинського ВПУ, парафіяни на чолі з отцем Володимиром з села Миляновичі Турійського району. 

- Надзвичайно вдячний своїм досвідченим колегам Андрію Гацю, Олександру Бондару та Петру Нагайовському, завдяки яким більш ніж три тисячі кілометрів ми подолали швидко та благополучно. І повернулися з відчуттям виконаного обов’язку, переконавшись, що наша підтримка і допомога солдатам, чимало з яких волиняни, їм завжди потрібні. Вдвічі радісно, що наші бійці в окопах відчули атмосферу свята, - зазначив Валерій Курстак. 
        До речі, це вже була сімдесят третя поїздка на Схід цього волонтера.

За інформацією  газети «Волинь-нова»

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

 

1595

vlada

petition

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet