Про місто НОВИНИ МІСТА У морози в Нововолинську працюватиме пункт обігріву

У морози в Нововолинську працюватиме пункт обігріву

Створено: Вівторок, 03 січня 2017, 20:14

20151231165356 copy copy copy

За даними метеопрогнозу в Україні очікується зниження температури повітря. У зв’язку з цим сьогодні заступник міського голови Володимир Рожелюк провів нараду з керівниками Нововолинського міського відділу У ДСНС України у Волинській області, комунальних служб міста, окремих структурних підрозділів міськвиконкому.

У ході засідання наголошувалося на готовності аварійних бригад, забезпеченні транспорту пальним , безперебійному водо-і теплопостачанні, а також функціонуванні міського транспорту.
  Із 5 січня у приміщення Нововолинського осередку Суспільної служби , що знаходиться за адресою: м-н Шахтарський, 36, планується відкриття пункту обігріву, де тим, хто потребуватиме допомоги, буде можливість зігрітися гарячим чаєм.
  Володимир Рожелюк акцентував увагу комунальників на посипанні доріг та тротуарів, а працівникам ЖЕКІв доручив перевірити вхідні двері у житлових будинках, аби не допустити втрат тепла.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та звязків з громадськістю

міськвиконкому