На сайті 83 гостей та відсутні користувачі

012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА З Новим 2017 роком!

president1    kabmin1    verhovna-rada1

З Новим 2017 роком!

Створено: Субота, 31 грудня 2016, 12:07
Перегляди: 352
Поділитися

lr3jdTqHjIQ

Шановні нововолинці та мешканці селища Благодатне!

        Щиро вітаю усіх Вас, Ваших  близьких та друзів із Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

У ці святкові дні ми перегортаємо ще одну сторінку літопису рідного міста.

2016-й рік був непростим для нас у багатьох аспектах: сповнений тривог і надій,  складних випробувань, пошуку правильних рішень. Ми разом наполегливо працювали,  шукали   шляхи  вирішення наболілих проблем і досягали певних результатів. Одними із найважчих були питання, пов’язані з вугільною галуззю. Невиплата заробітної плати, акції протес­ту гірників, поїздки до столиці, зустрічі з високопосадовцями ставили питання  подальшої долі наших вугільних підприємств. Спільними зусил­лями обласної та міської влади, трудових та профспілкових колективів  ми відстоювали справедливі вимоги гірників. Не втрачаємо надії, що  перспективою подальшого розвитку волинського вуглевидобутку та життєздатності  галузі, а звідти –  й економіки Нововолинська,  буде   10-та  шахта.

     Додатковим навантаженням на міський  бюджет було й  фінансування  профтехосвіти, пільгового перевезення, харчування школярів 1-4 класів.  Однак, ми  довели, що спроможні вистояти у складній ситуації, а відтак спрацювали, отримавши у 2016 році додатково до міської скарбниці понад 22 млн. грн. Це дало можливість  втілювати програми  по   впорядкуванню міста й селища Благодатне, розвитку їхньої інфраструктури. Відрадно, що Нововолинськ продовжує займати лідируючі позиції  серед міст волинського краю за багатьма економічними показниками: по інвестиціях, обсягах промислової продукції, заробітній платі.

            Спасибі всім, хто самовіддано працював на благо рідного міста. Низький уклін нашим захисникам та щира вдячність за мужність і високий патріотизм. Ми пишаємося вами, нашими Героями. Водночас молимося за душі бійців, які  загинули, захищаючи цілісність нашої держави.

Щиро бажаю, щоб новий 2017-й рік прийшов до нас із миром.

Зичу, аби він став для кожного з вас, шановні земляки,  роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!   

          Нехай у кожній оселі будуть щастя й добробут, радість і удача. А в кожній родині панують взаєморозуміння, злагода і любов. Хай світло новорічних вогнів зігріває ваші душі, а таїнство Різдва Христового наповнить серця  вірою у кращий завтрашній день.

З Новим роком! Із Різдвом Христовим, дорогі земляки!

З повагою Нововолинський міський голова

Віктор Сапожніков

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

 

1595

vlada

petition

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet