012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА В опалювальному періоді були найкращими

В опалювальному періоді були найкращими

Створено: Четвер, 15 травня 2014, 15:25

P1010014

Підсумки роботи підприємств, організацій і установ Нововолинська та селища Жовтневого в осінньо-зимовий період 2013-2014 років та заходи щодо підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років – перше питання порядку денного засідання виконавчого комітету Нововолинської міської ради, яке відбулося сьогодні. Ігор Шуліга, начальник відділу будівництва, комунального господарства та газифікації міськвиконкому,  повідомив, що місто не мало перебоїв із подачі тепла, води та електроенергії як для мешканців міста, так і для промислових підприємств.

Проаналізувавши звернення громадян стосовно неякісного надання послуг з теплопостачання, доповідач зауважив, що торік їх було найменше, ніж за такий же період у порівнянні  з попередніми роками. За його словами, це свідчить про те, що значну увагу керівництво та працівники підприємства   «Нововолинськтеплокомуненерго» приділяли промивці й ремонту приладів опалення, заміні ушкоджених ділянок трубопроводів, ремонту та заміні запірної арматури та внутрішньобудинкової системи в ремонтний період 2013 року. За підсумками роботи підприємств в  опалювальний період 2013-2014 років Нововолинськ визнано найкращим  веред міст  Волинської області.

Ігор Шуліга відзначив роботу житлово-комунальних підприємств. Разом із тим, назвав окремі зауваження. Гостро стоїть питання по розрахунках за енергоносії та газ. Занепокоєння викликає борг підприємства «Нововолинськводоканал» у сумі 3333,9 тис.грн.

Начальник відділу будівництва, комунального господарства та газифікації міськвиконкому  зауважив, що не вирішили питання закриття котельні Південно-Східного району міста та заміни водогону від Південного водозабору до міста (6,1 км).  Як і в попередні роки, залишилася  необхідність облаштування  парковки приватних автомобілів на вулицях Нововолинська в нічний період. Це унеможливлює якісне прибирання снігу з проїжджої частини.

Ігор Шуліга акцентував увагу й на заходах, які сплановані   у рамках підготовки  до осінньо-зимового періоду 2014-2015 років. Він повідомив, що підготовлено  405 будинків з видачею паспортів готовності загальною площею 542,7 м2 .

Підсумовуючи обговорення цього питання, Володимир Рожелюк, перший заступник міського голови, секретар ради, подякував за злагоджену оперативну роботу керівникам підприємств, установ та організацій  та просив їх ставитися з усією відповідальністю до підготовки господарства стосовно  роботи в цьогорічній осінньо – зимовий період. Адже   турбує   якість води,  вже сьогодні   потрібно думати про заготівлю піску для посипання доріг взимку.

Подальші питання, що заслухали на виконкомі, стосувалися надання  дозволу на розміщення зовнішньої реклами,одноразових грошових допомог, впорядкування  вулиць.

Члени виконкому   затвердили коефіцієнт  співвідношення   кількості пасажирів - пільговиків та пасажирів, що оплачують проїзд на травень – червень 2014р.

З усіх питань прийняли відповідні рішення.