012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинська міська лікарня отримала нове медичне обладнання

Нововолинська міська лікарня отримала нове медичне обладнання

Створено: Вівторок, 13 травня 2014, 09:32

P1010162

12 травня, у Всесвітній день медсестер, в Нововолинській  центральній міській лікарні відбулася приємна подія. Представники благодійної організації „Карітас” м. Оломоуц (Чехія) та Володимир Кметь, директор Волинського обласного благодійного фонду „Карітас- Волинь”, завітали цього дня до лікарні,

аби  передати новеньке обладнання, вартість якого сягає  майже 150  тисяч гривень - два електрокардіографи, обладнання для відділень функціональної діагностики та реанімаційного.

Ростислав Стройбус, координатор гуманітарної допомоги Архієпахіального „Карітасу” м. Оломоуц (Чехія),  повідомив, що велика заслуга у тому, що кошти були направленні для Нововолинської центральної міської лікарні  саме завдяки співпраці з „”Карітас - Волинь”, хоча й молодої, але дуже активної організації, яка працює та  розвивається.

Чеські гості повідомили, що дуже вдячні за теплий прийом й мають надалі велике бажання співпрацювати, аби покращити якісне, комфортне лікування.

Головний лікар Віктор  Мороз подякував гостям з Чехії та Володимиру Кметю за  вагому допомогу, яка значно полегшить лікування.

На  добру згадку про місто заступник міського голови Андрій  Сторонський вручив гостям пам’ятні подарунки – книги та буклети  про Нововолинськ.